چگونه خانه خود را متحول کنیم

دانش ساخت و ساز اگر پیمانکار عمومی شما از نظر ساختمانی ناشناخته باشد ، او نمی داند که پیمانکاران فرعی شما کار خوبی انجام می دهند یا خیر. نشت در سقف ، درها و پنجره های ناصاف ، نشت داخلی و کارهای نامناسب ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که پیمانکار نمی داند قادر به نگاه کردن است. مطمئن باشید هرکسی را که استخدام می کنید دارای سابقه ساخت و ساز است و می فهمد چگونه کار با کیفیت انجام می شود. سوالات قبل از استخدام کسی

در قراردادی که با پیمانکار خود منعقد کرده اید باید از انواع مواد استفاده شده تا زمان مرتبط با پروژه ذکر شده باشد. مطمئناً شما یک نقل قول دارید و سوالات زیادی درباره بازسازی ساختمان می پرسید.

محصول نهایی – پس از اتمام عناصر ، از جمله رنگ ها ، این بار برای کار با سایت و همچنین سبک سازی در بهبود کار طراحی داخلی ققنوس انجام می شود. وجوه باید به دیدگاه اصلی بچسبد این مفهوم واقعاً باید یک مضمون کلی باشد که هنگام ورود به یک حالت خاص ، احساسات یا احساسات خاصی را فرا می خواند. طراحی باید همه چیز را جمع کند و به نظر برسد. کل طراحی داخلی ققنوس نیاز به یک احساس در هنگام حضور در منطقه دارد.

برنامه ریزی فضایی – وسایل خود را مرتب و مرتب کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی در اتاق قرار می گیرد. عرض ، عمق (جلو به عقب) و بلند هر مبلمان را اندازه بگیرید. اتاق خود را روی کاغذ نمودار 1/4 “با هر مربع برابر با 1 پایه پایین ترسیم کنید. حتما درها و پنجره ها را تعیین کنید. می توانید از مبلمان خود برش های جداگانه ، به مقیاس کفش یکسان ایجاد کنید. برش ها را به اطراف منتقل کنید تا بفهمید چه چیزی دارید دوباره احساس می کنم بهترین چیدمان وجود دارد. باز هم ، من یک بررسی فصلی دریافت می کنم تا مطمئن شوید آنچه فکر می کنید بالاترین کیفیت برای کارکرد آن است. اشتباهات در طراحی داخلی بزرگ است ، به ویژه آنچه فکر می کنید چیست جواب این کار عملی است. شاید سعی کنید اسباب کشی کنید تا پیزاز را به فضای اضافی خسته کننده اضافه کنید. بیرون از جعبه فکر کنید.

من به عنوان یک پیمانکار ساختمان از شنیدن داستان های ترسناک در مورد سو. استفاده صاحبان خانه خسته شده ام. چندی پیش نبود که یک پیمانکار ، که من با او کار می کردم ، هنگام اردو زدن این داستان را به اشتراک گذاشت.

او هرگز پولش را نگرفت ، اما به خانه او بازگشت و همه چوبهایی را که برای تعمیرات استفاده می کرد ، از بین برد. در پاسخ به او ، او یک هک را در ظرف ظرف غذا شما گذاشت. لیدی با او تماس گرفت و تهدید کرد که با پلیس تماس خواهد گرفت ، اما هرگز تماس نگرفت.

خانه رویایی شما در غیر این صورت با اینترنت ثابت برای انجام تکالیف درگیر شده است. هنگامی که برنامه مناسبی را متناسب با دوستان و نمایندگی خود تهیه کنید. مطمئن شوید که پیمانکار شما دارای مجوز ، معتبر و واجد شرایط است به کار نگاه می کند و به قوانین ساختمانی محلی شما پایبند است. اگر کار برای کدگذاری انجام نشده است ، مطمئن باشید که قرارداد شما از شما محافظت می کند. با پیمانکار در تماس باشید ، اغلب به سایت بروید ، هنگام انجام جزئیات درمان در آنجا باشید. اکنون در خانه جدید خود استراحت و آرامش دهید.